Sultanahmet Tabelacı Hakkımızda

Tabela, alüminyum oyma, cephe folyo kaplama, digital baskı, ışıklı tabela, ışıksız tabela, kabartma, krom kabartma, kumlu kaplama, led tabela, totem tabela, vinil germe, yönlendirme tabelaları, tasarım gibi tüm açık hava reklamcılığı ile ilgili herşeyi Müşterilerimize Sunmaktayız.

 

Sultanahmet Tabelacı - Reklamex 2003 Yılında İstanbul / Bakırköy, Salim KOLAKAN tarafından Kurulmuştur. Sultanahmet Tabelacı Reklamex Açık hava reklamcılığı'nın Fırça dönemlerinden gelen ve gelişen teknolijiye ayak uyduran firma yapısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

 

Sultanahmet Tabelacı Reklamex Tabela Sistemleri olarak tüm açık hava reklam ürümlerimiz ve ürün kalitemizle, konusunda uzman kadromuz ve 9 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz.

Tabela


Sultanahmet Tabelacı, Sultanahmet Tabelaları, İstanbul'da her semte tabela hizmetlerini kaliteden ödün vermeden ve şık tasarımlarıyla siz müşterilerimize sunuyoruz.

Sultanahmet Tabela, tabelacı, tabelacılar, tabela, reklam tabela, ışıksız tabela, ışıklı tabela, tabela reklam, led tabela, bina giydirme, cephe folyo kaplama, cam kaplama, dijital baskı, pleksi tabela, ledli tabela, totem tabela, kabartma tabela